Media konverteri

Cudy MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)
Cudy MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm ...
2.490 rsd
TP-Link MC220L Gigabit SFP (1000BASE-SX/LX) na 10/100/1000Mbps Ethernet fiber konverter sa 1 SFP slotom (SFP modul se kupuje posebno)
2.710 rsd
Cudy MC100GMA-05 Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC konektor)
Cudy MC100GMA-05 Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverte...
2.930 rsd
Cudy MC100GSA-20 Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)
Cudy MC100GSA-20 Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverte...
2.990 rsd
Cudy MC100MA-2 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter
2.990 rsd
TP-Link MC111CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konverter dometa do 20km preko 1 fiber vlakna (SC)
TP-Link MC111CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konverter dom...
3.890 rsd
TP-Link MC112CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konverter dometa do 20km preko 1 fiber vlakna (SC)
TP-Link MC112CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konverter dom...
3.890 rsd
TP-Link MC100CM Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 2km (SC)
TP-Link MC100CM Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa d...
4.010 rsd
TP-Link MC110CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter dometa do 20km (SC)
TP-Link MC110CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter dometa ...
4.010 rsd
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC)
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa ...
4.810 rsd
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber single-mode konverter dometa do 15km (SC)
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber single-mode konverter dometa...
4.810 rsd